В Запоріжжі відкрито експерементальний магазин «ATБ-Express»

В експериментальному магазині організовані відділи «Свіжа випічка», «Свіже м'ясо» та «Розливне пиво»

У Запоріжжі, за адресою вул. Ладозька, 26, Компанія «АТБ-Маркет» відкрила магазин у новій концепції «АТБ-Express».

Дана концепція розроблена для міських спальних районів. Магазин на вул. Ладозький, 26 є свого роду експериментальним майданчиком, на якому тестують нові для компанії торгові рішення та сервіси.

В «АТБ-Express» встановлено холодильне та морозильне обладнання останнього покоління, новітня система освітлення, утеплення, опалення і рекуперації енергії.

Для підвищення комфорту і рівня сервісу для покупців в експериментальному магазині організовані відділи «Свіжа випічка», «Свіже м'ясо» та «Розливне пиво». Значно розширено асортимент зелені та салатів у відділі «Овочі та фрукти».

Тестування експериментального магазину «АТБ-Express» буде проходити до кінця 2018 року. Після якісного і кількісного аналізу всіх показників діяльності торговельної точки, компанією буде прийнято рішення про впровадження нової концепції в існуючу практику розвитку торговельної мережі «АТБ».

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує займати лідируючі позиції серед українських ритейлерів.

З початку 2018 року компанія відкрила 48 магазинів, з яких 21 у Західному та 12 у Південному регіонах країни. За перше півріччя створено понад 3 тисячі нових робочих місць.

Товарообіг торговельної мережі «АТБ» за перше півріччя 2018 року склав 48,4 млрд грн (з ПДВ), що на 32,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними Державної фіскальної служби України, компанія «АТБ-Маркет» є лідером ТОП-10 найбільших платників податків оптової та роздрібної торгівлі за 6 місяців 2018 року. Компанія сплатила до бюджету 3,2 млрд грн, що на 1,2 млрд грн (на 57,9%) більше аналогічного періоду минулого року.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року корпорація «АТБ» також лідирувала за динамікою розвитку та сплатою податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів перераховано 6,58 млрд грн. Це найвищий результат у галузі.