ПІДПРИЄМСТВА КОРПОРАЦІЇ

Корпорація «АТБ» — сучасне об’єднання великих українських підприємств, які здійснюють свою бізнес-діяльність у роздрібній торгівлі, управлінні активами, виробництві та продажу продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. З початку своєї діяльності в 1993 році, підприємство цілеспрямовано розвивало свою торговельну мережу, яка на початок 2019 року налічує 1004 магазина і демонструє за останні 10 років найвищі темпи зростання в торговельній індустрії України. На сьогодні магазини «АТБ» працюють у 286 населених пунктах 24 областей України. Торговельна мережа «АТБ» — єдина в Україні, яка представлена в сільській місцевості.

У магазинах та на підприємствах Корпорації «АТБ» наразі працює понад 64 тис. співробітників, багато з яких пройшли професійну підготовку в навчальних центрах компанії й таким чином отримали перспективи кар’єрного росту. Корпорація стабільно посідає топові позиції в рейтингу національних компаній, які створюють найбільшу кількість робочих місць. У 2019 році на підприємствах групи компаній «АТБ» було створено понад 6 тис. нових робочих місць.

Маючи найбільшу торговельну мережу в Україні, Корпорація «АТБ» досягла в 2019 році товарообігу 126,8 млрд грн, що на 22,4 % більше від показників 2018 року. За підсумками минуло року на 34 % зросла також загальна сума відрахувань і податків, що сплатила група компаній «АТБ», які сягнули 12,6 млрд грн. Виважена маркетингова та логістична стратегія, контроль якості продукції в продажу та обслуговування клієнтів забезпечують Корпорації «АТБ» високі позиції на ринку, заслужили повагу та довіру українського покупця до компанії.