КАДРОВА ПОЛІТИКА

Корпорація «АТБ» – гарантує кар'єрне зростання своїм кращим співробітникам. Щоб дати можливість розвиватися і професійно зростати, в компанії розроблена періодична система оцінки. При позитивних результатах щорічної комплексної оцінки Вам гарантована наступна сходинка в кар'єрі!

Принципи кадрової політики в Корпорації «АТБ» засновані на чітких критеріях

  • прозорість - ясна і зрозуміла кожному співробітнику система оцінки і схема кар'єрного зростання;
  • об'єктивність - враховуються результати оцінки і стаж роботи в компанії;
  • хронологічно - при рівних професійних якостях співробітник з великим стажем роботи має більше можливостей для подальшого професійного зростання.

В компанії "АТБ-маркет" процес кар'єрного росту побудован наступним чином: керуючі магазинами спільно з менеджерами з персоналу і районними керівниками оцінюють результати роботи і приймають рішення про зарахування кращих співробітників до кадрового резерву. Співробітники, зараховані до кадрового резерву, зможуть зайняти більш високу посаду. Таким співробітникам компанія пропонує подальше безкоштовне навчання.

Для кожної з посад кар'єрних сходів розроблені навчальні програми. Співробітники проходять стажування безпосередньо на робочому місці під керівництвом наставників або проходять навчання в корпоративних освітніх центрах. За результатами навчання приймається рішення про призначення на нову посаду.

З огляду на динаміку розвитку торгової мережі «АТБ», для активних, цілеспрямованих і працездатних співробітників можливості кар'єрного росту не обмежені!