В «АТБ» запустили національний проект збору гуманітарної допомоги для ЗСУ та ТРО

Корпорація «АТБ» запустила національний проект збору гуманітарної допомоги продуктами харчування та товарами першої необхідності для потреб підрозділів ЗСУ та ТРО у магазинах власної торговельної мережі. 

Тільки за перші дні реалізації проекту, було зібрано понад 8 тон необхідних товарів та продуктів харчування.

На сьогодні майже у кожному, а незабаром у всіх діючих магазинах торговельної мережі «АТБ», сформований відповідний пункт збору гуманітарної допомоги, який координує та передає для потреб підрозділам ЗСУ й ТРО необхідні продукти, товари, медичні засоби та засоби екіпіровки.

Кожен українець відтепер може внести свій вклад у обороноздатність нашої країни, надавши необхідну допомогу у найближчому діючому магазині «АТБ». 

Перелік діючих магазинів можна подивитися тут: https://www.atbmarket.com/uk/news/novosti-seti/perelik-pracyuyuchih-magaziniv-merezhi-atb.

Інформацію, щодо переліку необхідної допомоги та порядку її передачі, розташовано на вході до магазину.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної військової агресії на території України Корпорація «АТБ» надала українцям допомогу продуктами харчування та товарами першої необхідності на суму понад 50 мільйонів гривень.

Основні зусилля компанії спрямовані на надання допомоги мирним жителям під час евакуаційних заходів, населенню у містах прямих бойових зіткнень, медичним установам та дитячим лікарням, волонтерським організаціям та рухам, місцям тимчасового знаходження переселенців.

Для підтримки обороноздатності країни Корпорацією «АТБ» перераховано до держбюджету 100 мільйонів гривень авансового податкового платежу.

З початку війни вся велика команда Корпорації «АТБ» працює у посиленому режимі 24/7. Робить усе можливе, щоби максимально забезпечити населення країни продуктами харчування та товарами першої необхідності. 

Тримаємо стрій! 

Все буде Україна!