У магазинах торговельної мережі «АТБ» впроваджено цифрову книгу відгуків та пропозицій

Компанія «АТБ-Маркет» впровадила в магазинах торговельної мережі «АТБ» цифрову книгу відгуків та пропозицій. 

Тепер кожен відвідувач 1214 магазинів мережі «АТБ» може скористатися електронним сервісом, який дозволяє за допомогою смартфону залишити свій відгук, або пропозицію просто відсканувавши унікальний QR-код. 

Odoo CMS - велика картинка
«Стратегія нашого розвитку заснована на інтересах і потребах нашого клієнта, якого в "АТБ" прийнято вважати партнером по бізнесу. Ми системно підходимо до питань, які важливі для більш ніж чотирьох мільйонів наших покупців – це комфорт, зручність, гарантована якість та доступна ціна. Ефективно вирішувати ці завдання нам вдається завдяки впровадженню сучасних інноваційних рішень та додаткових клієнтських сервісів, створенню комфортного та відкритого середовища для кожного нашого покупця».
Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор Корпорації «АТБ»

Як працює цифрова книга відгуків та пропозицій?

  • За допомогою смартфону покупцю необхідно відсканувати унікальний QR-код магазину, який розташовано у «Куточку споживача».

Odoo CMS - велика картинка
  • Заповнити спеціальну форму відгуків/пропозицій та натиснути на закладці ЗАЛИШИТИ ВІДГУК.

Odoo CMS - велика картинка

Усі оформлені повідомлення реєструються в системі CRM та обробляються фахівцями компанії згідно діючих бізнес-процесів.

Слід зазначити, що з 2006 року для всіх відвідувачів магазинів торговельної мережі «АТБ» в компанії працює кол-центр. Свої відгуки та пропозиції можна залишити за телефоном «Гарячої лінії» 0-800-500-415.

Довідка
Корпорація «АТБ» 
– об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу Корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу Корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 31 березня 2021 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1214 магазинів у 24 областях 312 населених пунктах України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців.