У 2019 році у «АТБ-Маркет» на 22,4 відсотки зріс товарообіг

За результатами 2019 року Корпорація «АТБ» повторила рекорд 2018 року, збільшивши свій товарообіг на 22,4 відсотки. Таким чином, його загальний показник склав 126,8 млрд. грн. (з ПДВ) проти 103,9 млрд. грн. рік тому. У цілому, за три останні роки товарообіг корпорації демонстрував стабільно високі темпи зростання: 80,2 млрд. грн. (з ПДВ) у 2017 році, 103,9 млрд. грн. (з ПДВ) у 2018 році та 126,8 млрд. грн. (з ПДВ) у минулому.

Відповідно, зростають обсяги сплати податків та зборів до різного рівня бюджетів та фондів, які у минулому році склали рекордні в історії корпорації 12,6 млрд. грн.

«Нарощування товарообігу є результатом як розширення торгової мережі компанії, яка налічує сьогодні 1077 магазинів, так і впровадження нових технологій, вдосконалення виробничих, логістичних та маркетингових процесів». 
БОРИС МАРКОВ, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР КОРПОРАЦІЇ «АТБ» 

За останній час компанія щорічно вводить у дію близько восьмидесяти нових та понад чотирьох десятків модернізованих магазинів. Розширення географії підприємства, збільшення фізичних обсягів товарообігу вимагає розгорнутої логістичної інфраструктури, в яку входять 9 мультитемпературних центрів класу А, а також чіткого планування, організації та обліку руху товарних потоків, впровадження сучасних складських технологій. Усе це в цілому дає мережі можливості щодня обслуговувати близько 4 млн покупців, підкреслює Борис Марков.

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 64 тис. співробітників.