Офіційна заява корпорації «АТБ» щодо ситуації з розкраданням гуманітарної допомоги у Запоріжжі

Корпорація «АТБ» офіційно заявляє, що інформація, яка поширюється з боку одного з агентів НАБУ, стосовно реалізації розкраденої у Запоріжжі гуманітарної продукції через магазини «АТБ» не відповідає дійсності. Наведені у неї тези є неперевіреною інформацією, що свідомо вводять в оману клієнтів і партнерів компанії та широкий загал громадськості. 

Корпорація «АТБ» не мала та не має жодних підписаних угод, щодо постачання на реалізацію продуктів харчування та товарів першої необхідності гуманітарного спрямування від сторонніх постачальників через магазини торговельної мережі «АТБ» у регіоні.

У свою чергу, корпорація «АТБ» неодноразово повідомляла громадськість про запуск додаткових імпортних поставок продуктів харчування та товарів першої необхідності з Польщі, країн Балтії, Туреччини, Чехії, Італії тощо. Ці товари, як і решту імпорту, компанія самостійно закуповує у західних партнерів-виробників та поставляє напряму до магазинів.

За останні місяці компанією було отримано багато запитів з боку правоохоронних органів в рамках кримінальних проваджень щодо імовірної реалізації гуманітарної продукції. Також, контролюючими органами неоднарозово проводилися відповідні перевірки у магазинах торговельної мережі «АТБ» щодо цих підозр. Жодного факту реалізації гуманітарної продукції виявлено не було.

Корпорація «АТБ» жорстко засуджує будь-які дії посадових осіб щодо привласнення та нецільового використання гуманітарної допомоги. Вважає такі дії неприпустимими, ганебними та негідними високого звання громадянина України.    

З іншого боку, корпорація «АТБ» звертається до представників ЗМІ та інших осіб утриматися від поширення неперевіреної та недостовірної інформації, яка завдає шкоди діловій репутації компанії, своєчасно звертатися до прес-служби компанії для отримання об’єктивних коментарів.

Група компанії «АТБ» залишає за собою право використовувати усі доступні та законні методи щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. 

Управління з корпоративних комунікацій корпорації «АТБ»