Нова екоініціатива від компанії «АТБ-Маркет» – біорозкладний пакет з кукурудзяного крохмалю

З 15 березня 2021 року компанія «АТБ-Маркет» у тестовому режимі запустила для реалізації в усіх магазинах торговельної мережі «АТБ» біорозкладний еко-пакет з кукурудзяного крохмалю.

Новий еко-пакет «АТБ» виготовлений з кукурудзяного крохмалю з додаванням полімолочної кислоти і має сертифікат «OK COMPOST home». Це означає, що пакет повністю біорозкладається протягом 12 місяців при переміщенні його в грунт і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Необхідні умови для повного розкладання такого виду упаковки – це волога, СО2 і біомаса.

«Соціально відповідальне ведення бізнесу – одне з пріоритетних завдань Корпорації "АТБ". Програми, спрямовані на вирішення екологічних проблем, поліпшення екологічної ситуації в місті і країні в цілому, є невід'ємною частиною стратегії компанії».
Борис Марков, генеральний директор Корпорації «АТБ»

На даний момент біорозкладні пакети з кукурудзяного крохмалю в «АТБ» представлений в одному розмірі – 30х50 см з максимальним навантаженням 7 кг. Вартість пакета становить 3,5 грн. Термін використання даного пакета – не більше 9 місяців.

За результатами тестування цієї технології компанією буде прийнято рішення про повний перехід магазинів торгової мережі «АТБ» на даний вид упаковки.

Нагадаємо, що з квітня 2019 року компанія «АТБ-Маркет» повністю перейшла на реалізацію «зелених пакетів» із біологічною добавкою у своєму складі. Спеціальна добавка d2w™ впливає на вуглецеві з'єднання полімеру, в результаті чого через певний часовий проміжок вони руйнуються, активізуючи розщеплення полімеру.

Також з лютого 2020 року в торговельній мережі «АТБ» з'явилися «Ящики для покупок». Вони виготовлені зі щільного картону і при закінченні використання повністю утилізуються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Дана продукція виготовлена з переробленого матеріалу і є екоупаковкою.

Одночасно з переходом на біорозкладні пакети компанія «АТБ-Маркет» пропонує своїм покупцям купувати екосумки багаторазового використання.

Довідка
Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 15 березня 2021 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1210 магазинів у 24 областях 311 населених пунктах України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців. На підприємствах Корпорації «АТБ» працюють понад 65 тис. осіб.