Компанія «АТБ-Маркет» запустила спільний проект із сервісом кур'єрської доставки Glovo

З 21 квітня покупці магазинів торговельної мережі «АТБ» мають можливість замовити та отримати товари з магазину, скориставшись сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Наразі він доступний у 28 містах країни. В майбутньому замовлення з магазинів «АТБ» через сервіс Glovo, буде також автоматично доступним у всіх нових локаціях його появи на карті України: https://glovoapp.com/ru/map.

«Стратегія нашого розвитку заснована на інтересах і потребах нашого клієнта, якого в “АТБ” прийнято вважати партнером по бізнесу. Ми системно підходимо до питань, які важливі для більш, ніж чотирьох мільйонів наших покупців – це комфорт, зручність, гарантована якість та доступна ціна. Ефективно вирішувати ці завдання нам вдається завдяки впровадженню сучасних інноваційних рішень, створенню додаткових клієнтських сервісів. Реалізація програми партнерства з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo не тільки суттєво економить час нашого клієнта, а й мінімізує можливі ризики в умовах погіршення епідеміологічної ситуації в країні». 
Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор Корпорації «АТБ»

Механіка проекту реалізована за допомогою використання технології, яка дозволяє завантажувати асортимент магазинів торговельної мережі «АТБ» в додаток сервісу Glovo. Покупцеві залишається тільки обрати в ньому необхідні товари та оформити замовлення.

При цьому, компанія «АТБ-Маркет» змінила внутрішні процедури, щоб забезпечити мінімальний час складання замовлення. На даний момент доставка сервісом Glovo в середньому становить до 40 хв. з моменту замовлення.

«Я переконаний, що пенетрація сервісу доставок, у тому числі з ритейлу: супермаркетів та аптек, – має великий потенціал для розвитку. За минулий рік нам вдалося значно зростити категорію доставки з супермаркетів, приєднавши до додатку низку всеукраїнських мереж та запропонувавши нашим користувачам ширші можливості. Поглиблення омніканальності ритейлу вже має свої результати, адже ми відслідковуємо її вплив на зростання бізнесу – у нас є партнерські супермаркети, де частка продажів через сервіс Glovo перевищує 10% від усього товарообігу супермаркету. Сьогодні ми розпочинаємо важливе партнерство з мережею “АТБ” і раді запропонувати новий сервіс та досвід для їх клієнтів».
Дмитро Расновський, генеральний менеджер Glovo в Україні

Нагадаємо, що компанія «АТБ-Маркет» запустила партнерський проект із сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo у тестовому режимі у місті Дніпро ще наприкінці березня.

За два тижня проходження тестового періоду торговельна мережа «АТБ» очолила рейтинг додатка Glovo, який формується на основі часу доставки, кількості замовлень, відгуків покупців.

Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс» та спортивний клуб «Восход». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 21 квітня 2021 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1223 магазинів у 24 областях 316 населених пунктів України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців. На підприємствах корпорації «АТБ» працюють понад 66 тис. осіб.

Glovo – це сервіс доставки, що дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах вашого міста. Компанія, що походить з Барселони, сьогодні працює у більш ніж 650 містах у 22 країнах світу на трьох континентах: Європі, Центральній та Південній Америці, Африці на південь від Сахари. Щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, замовлення доставляють більше 51 000 кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів сягає 25 000. Щомісяця кур’єри сервісу Glovo доставляють понад 6,7 млн замовлень у всіх країнах, де присутній сервіс. Більше про компанію Glovo – за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/.

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у 29 містах: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Луцьку, Хмельницькому, Білій Церкві. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map.