Всеукраїнський благодійний проект "НЕ ЧУЖІ ДОЛІ"

Всеукраїнський благодійний проект «НЕ ЧУЖІ ДОЛІ»

Всеукраїнський благодійний проект «НЕ ЧУЖІ ДОЛІ», один з ряду гуманітарних проектів, що проводяться корпорацією «АТБ» останнім часом.

Він спрямований на адресну гуманітарну допомогу сім'ям українських воїнів, які втратили годувальника в АТО або опинилися в скрутному становищі.

Спільно з ГО «ЕЛЕОС-Україна» та Українською Православною Церквою Київського Патріархату була створена актуальна база учасників проекту та система надання їм персональної адресної гуманітарної допомоги через мережу продовольчих магазинів «АТБ». На сьогодні у проекті беруть участь близько 30 сімей, але кількість учасників, безумовно, буде збільшуватися.

Механізм реалізації проекту є виділення щомісячної допомоги - продуктового набору з найнеобхіднішими і затребуваними в родині позиціями - кожній родині-учасниці в закріпленому за нею територіально магазині мережі «АТБ».

Довідка по корпораціїї

За даними на березень 2017 року, мобілізовано 765 співробітників корпорації «АТБ».

За весь час проведення АТО 10 співробітників корпорації загинуло, 6 - отримали поранення.

За останні 2,5 роки, корпорацією «АТБ» профінансовано 12 програм допомоги на суму більше 24 млн. грн. Здійснюються спільні проекті з відділом цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід», об'єднаннями дружин та матерів бійців, учасників АТО, спілками ветеранів АТО.

Щомісяця на передову передається харчів на суму близько 200 тис. грн.