Корпорація «АТБ» надасть майже 580 000 продуктових наборів соціально незахищеним верствам населення

З 3 квітня 2020 року Корпорація «АТБ» запустила спільний з Міністерством соціальної політики України благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн.

Згідно сформованим спискам представниками соціальних служб і департаментів обласних та Київської міської державних адміністрацій, продуктові набори у кількості 572 571 шт. будуть передані представниками соціальних установ малозабезпеченим сім’ям, одиноким людям похилого віку та іншим соціально незахищеним верствам населення, що мешкають у 191 містах та селищах 24 областей України. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше. 

«В умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 та оголошення загальнонаціонального карантину одне з пріоритетних завдань Корпорації "АТБ", як соціально-відповідального бізнесу, є реалізація благодійних програм і проектів, націлених на всебічну підтримку та допомогу різноманітним верствам населення. Принциповою та соціально-відповідальною позицією компанії залишається також забезпечення всіх клієнтів магазинів торговельної мережі "АТБ" продуктами харчування та товарами першої необхідності за доступними та справедливими цінами».
Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор Корпорації «АТБ»    

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна закликала інших соціально- відповідальних представників бізнесу допомогти людям, які за нинішніх обставин найбільше потребують підтримки.

«В умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції надзвичайно важливим є те, що влада та бізнес об’єднують свої зусилля у підтримці вразливих категорій населення».
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України

Благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення буде тривати у період з 3 по 23 квітня.